نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکلات اذیت کننده ی غیرعادی

785
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات اذیت کننده ی غیرعادی

سلام. من دو تا مشکل خیلی اذیت کننده دارم البته مشکلات خیلییی زیادی دارم ولی اینان که الان خیلی اذیتم میکنن.
    این دوتا مشکل.
    هم خودم خیلی اذیت میشم هم شدیدا باعث اذیت شدن اعضای خانوادم هم شدم. به خدا خیلی اذیت کنندس نمیدونم چیکار کنم.
    موقع نگاه کردن به چشم بقیه استرس میگیرم. و سریع این ور و اون ورو نگاه میکنم. وقتی هم به چشم طرف نگاه میکنم یه جور میشه که طرف هم اذیت میشه.
    و یه مشکل دیگم اینه که وقتی میخوام چیزیو بردارم از رو زمین یا میز یا.. هرجایی، وقتی کسی باشه پیشم یا نگام کنه خیلی با استرس اینکارو میکنم. خیلی هااا، ینی یه جوری که دستم میلرزه و به زور اون چیزو بر میدارم با دست و پا چلفتگی
    شاید فک کنین مشکلات بزرگی نیس ولی من خیلی خیلی اذیتم خیلی زیاد. به خدا نمیدونم چیکار کنم موندم. خیلی سعی کردم درستش کنم ولی نتونستم درست کنم.

خواهش میکنم یه راهی روشی بگین
    لطفاااا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : مشکلات اذیت کننده ی غیرعادی

سلام
    وقتی کسی نگاهت کرد، یه لبخند بهش بزن بگو مخلصیم و سپس مشغول کار خودت شو.

3. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Zac

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47930
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Zac نمایش پست ها
    سلام. من دو تا مشکل خیلی اذیت کننده دارم البته مشکلات خیلییی زیادی دارم ولی اینان که الان خیلی اذیتم میکنن.
    این دوتا مشکل.
    هم خودم خیلی اذیت میشم هم شدیدا باعث اذیت شدن اعضای خانوادم هم شدم. به خدا خیلی اذیت کنندس نمیدونم چیکار کنم.
    موقع نگاه کردن به چشم بقیه استرس میگیرم. و سریع این ور و اون ورو نگاه میکنم. وقتی هم به چشم طرف نگاه میکنم یه جور میشه که طرف هم اذیت میشه.
    و یه مشکل دیگم اینه که وقتی میخوام چیزیو بردارم از رو زمین یا میز یا.. هرجایی، وقتی کسی باشه پیشم یا نگام کنه خیلی با استرس اینکارو میکنم. خیلی هااا، ینی یه جوری که دستم میلرزه و به زور اون چیزو بر میدارم با دست و پا چلفتگی
    شاید فک کنین مشکلات بزرگی نیس ولی من خیلی خیلی اذیتم خیلی زیاد. به خدا نمیدونم چیکار کنم موندم. خیلی سعی کردم درستش کنم ولی نتونستم درست کنم.

خواهش میکنم یه راهی روشی بگین
    لطفاااا
    وای این مشکل نگاه کردن تو چشم واقعا برای منم مسئله اس اصلا نمیتونم موقع خرید، صحبت با دوستان، استادا و .. نگاه کنم همین که چشم تو چشم میشیم سریع نگاهمو میدزدم

5. کاربران زیر از مینا... بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Zac

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    دقت کنید که هر چیزی که بتواند برای روان شما با فشار روحی همراه داشته باشد و عملکرد شما را تحت تاثیر قرار بدهد مهم و با ارزش می باشد و بهتر است که به کمک درمانگر آنها را بررسی کنید.
    اگر این احساس اضطراب تنها در همین دو موقعیت می باشد خب نیاز است که حتما این موقعیت های بررسی دقیق شود و افکار و احساساتی که تجربه می کنید مورد توجه و بررسی قرار گیرد اما اگر در موقعیت های دیگر هم شما نگرانی ار افکار دیگران و اضطراب را تجربه می کنید می تواند این نشان از اضطراب اجتماعی در شما داشته باشد به این معنا که طبیعی است که همه‌ ما گاهی در موقعیت‌های اجتماعی، ترس و اضطراب را تجربه کنیم. اما این موقعیت‌ها گذرا بوده و با کمی مدیریت استرس و اضطراب قابل کنترل هستند. اگر این اضطراب در شما دائمی است و از هر برخورد و تعاملی اجتناب می‌کنید، اگر دائم از قضاوت شدن در مقابل دیگران می‌ترسید و از موقعیت‌هایی مانند سوال پرسیدن، مصاحبه‌های شغلی، استفاده از سرویس بهداشتی عمومی، غذا خوردن در جمع و ... فرار می‌کنید؛ شما به اختلال اضطراب اجتماعی دچار شدید. اختلال اضطراب اجتماعی شایع‌ترین اختلال اضطراب بین افراد مختلف است که گاهی با کم‌رویی اشتباه گرفته می‌شود.
    اگر شما دچار اختلال اضطراب اجتماعی هستید از محیط­های اجتماعی به دلیل ترس ناشی از قراردادن خود در معرض داوری و توجه مردم پرهیز می­کنید. این شرط، که در حضور دیگران بصورت صحیحی ظاهر شوید و کار ابلهانه­ای نکنید بتدریج چنان بزرگ و سنگین می­شود که شما ترجیح می­دهید بجای آن، از محیط­های اجتماعی بدور باشید. برای اختلال اضطراب اجتماعی مداوا وجود دارد.

اختلال اضطراب اجتماعی پیش از این جمع هراسی خوانده می­شد و شبیه یک هراس است به این شکل که ترس از چیزی چنان قوی شده که برای شما دیگر امکان نزدیک شدن به آن چیز وجود ندارد. درست مانند دیگر هراس­ها می­توان با تمرین، این هراس و پرهیز را از بین برد، اما نیاز به این دارد که این کار گام بگام انجام شود و در یک محیط امن صورت گیرد. اختلال اضطراب اجتماعی به این معنی است که شما دچار اضطراب می­شوید از اینکه خود را در موقعیت های اجتماعی قرار دهید که در آنجا این خطر می­رود که تحت تاثیر احساسات ناخوشایند و احساس رسوایی و بی­آبرویی قرار گیرید.
    با هر تشخیص گذاری همانطور که بیان کردم بهتر است که این مشکل شما به صورت دقیق بررسی شود پس بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

7. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Zac

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47016
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این روزها که مردم همه ماسک میزنن و فقط از صورت چشم ها معلوم هستن به نظر این مشکل بیشتره

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

عینک بزن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)